امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۷:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59558
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه مشترک فراکسیون توسعه صادرات غیرنفتی با فعالان اقتصادی کشور به ریاست حسین امیری نماینده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه مشترک فراکسیون توسعه صادرات غیرنفتی با فعالان اقتصادی کشور به ریاست حسین امیری نماینده مردم زرند در محل بانک توسعه صادرات ایران برگزار شد.

در این جلسه که کلیه اعضای هیئت رئیسه و تعدادی از اعضای این فراکسیون و نیز روسای بانک توسعه تجارت و سازمان توسعه تجارت و دیگر مسئولان ذیربط حضور داشتند، موانع و مشکلات صادرات غیرنفتی به ویژه مسائل مربوط به رفع مشکلات تامین مالی صادرات و راهکارهای برون‌رفت از این مشکلات مورد بررسی قرار گرفت و نقطه‌نظرات دست‌اندرکاران بخش دولتی و فعالان تجاری بخش خصوصی مطرح شد.

همچنین اعضای فراکسیون ضمن بیان نظرات و پیشنهادهای سازنده خود آمادگی فراکسیون را برای هرگونه همکاری جهت رفع موانع و مشکلات به منظور توسعه صادرات غیرنفتی اعلام داشتند.

انجام همکار‌های لازم به منظور افزایش سرمایه بانک و نیز سرمایه صندوق ضمانت صادرات، افزایش خدمات بانک توسعه صادرات به منظور توسعه صادرات غیرنفتی، در نظر گرفتن ضمانت‌های بانکی برای خدمات مهندسی و فنی از جمله خروجی‌های این جلسه مشترک بود.

همچنین در این جلسه مقرر شد کمیته مشترکی متشکل از نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی، بانک توسعه صادرات ایران و سازمان توسعه  تجارت تشکیل و با کسب رهنمود از فراکسیون جهت اقدام اساسی در امر صادرات تشکیل و حداکثر تا روز ملی صادرات برنامه‌ها و اقدامات عملی خود را اعلام دارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار