امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59572
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سعید اقدامیان با اشاره به این که نگهداشت معابر شهر اعم از بزرگراه‌ها، معابر شریانی و پل های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سعید اقدامیان با اشاره به این که نگهداشت معابر شهر اعم از بزرگراه‌ها، معابر شریانی و پل های سواره رو ماموریتی تخصصی است که باید آن را به یک شرکت مستقل واگذار کرد، گفت: با توجه به وجود شرکت یادمان سازه در مجموعه شهرداری تهران، نیازی به ایجاد یک ساختار سازمانی جدید برای این منظور وجود ندارد.
اقدامیان با اشاره به اینکه شرکت یادمان سازه از ظرفیت لازم برای پذیرش مسوولیت نگهداشت معابر شهر برخوردار است، افزود: این شرکت از چندی پیش کار بهسازی و مقاوم سازی لرزه ای پل های سواره رو را آغاز کرده است.
وی با بیان آنکه سپردن کل ماموریت نگهداشت شبکه معابر پایتخت به شرکت یادمان سازه نیازمند تغییراتی در اساسنامه و شرح ماموریت های این شرکت است، یادآور شد: هرگونه تغییر در اساسنامه شرکت ها و سازمان ها با تصویب شورای شهر امکان پذیر است.
این مقام مسوول در شهرداری تهران درباره شرح ماموریت های جدید یادمان سازه در صورت تغییر اساسنامه، اظهار کرد: سیاستگزاری درباره نحوه نگهداشت معابر شهر بر عهده معاونت فنی و عمرانی خواهد بود اما طبعا اجرای سیاست‌ها که بر چگونگی هزینه‌کرد بودجه نگهداشت معابر متمرکز است، می تواند توسط این شرکت دنبال شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار