امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۸:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59578
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه صهیونیستی «عاروتص‌شوع»، «موشه یعلون» روز چهارشنبه بار دیگر نسبت به افتادن در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه صهیونیستی «عاروتص‌شوع»، «موشه یعلون» روز چهارشنبه بار دیگر نسبت به افتادن در دام ایران هشدار داد و گفت نباید به کاهش تحریم‌های ایران تن داد.

وزیر جنگ رژیم‌صهیونیستی که به نیویورک سفر کرده، در دیدار با «چاک هیگل» وزیر دفاع آمریکا گفت: هرگونه کاهش تحریم‌ها همه چیز را تضعیف می‌کند. مادامی که به اهدافمان نرسیده‌ایم نباید در دام آن‌ها بیفتیم.

در مقابل هیگل تلاش کرد به مقامات صهیونیست اطمینان دهد آمریکا به جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای متعهد است. وزیر دفاع آمریکا تاکید کرده است که واشنگتن با هوشیاری سیاست جلوگیری از دستیابی ایران به تسلیحات اتمی را پیگیری می‌کند.

یعلون امروز در دیدار با «بان‌کی‌مون» دبیرکل سازمان ملل هم گفته است کاهش تحریم‌ها، دستیابی به اهداف را غیرممکن می‌کند. وی همچنین مدعی شده است اسرائیل با راهکار دیپلماتیک برای مناقشه هسته‌ای ایران مخالف نیست، اما این راهکار باید از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای جلوگیری کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها