امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59581
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «نیویورک‌تایمز»، رانندگان اتوبو‌س‌ مدارس دولتی «بوستون» در اعتراض ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «نیویورک‌تایمز»، رانندگان اتوبو‌س‌ مدارس دولتی «بوستون» در اعتراض به تعطیلی دولت فدرال آمریکا اعتصاب کردند و هزاران نفر از دانش‌آموزان برای رفتن به مدارس سرگردان شدند.

اتحادیه رانندگان اتوبوس شکایات خود را به هیأت ملی روابط کار مطرح کردند اما زمانیکه اعضای اتحادیه روز دوشنبه متوجه شدند که این هیأت دیگر کار نمی‌کند و نمی‌تواند به شکایاتشان رسیدگی کند، تصمیم گرفتند که بدون اطلاع دادن به مقامات شهر یا مدرسه اعتصاب کنند.

یکی از رانندگان اتوبوس مدرسه که بیش از 20 سال در این حوزه فعال بوده است، گفت: امروز صبح ما تصمیم گرفتیم که دیگر بس است.

«استیو کرشبائوم» که نمایندگی 700 راننده اتوبوس مدرسه بوستون را برعهده دارد، اعلام کرد که این اقدام رانندگان اتوبوس نمایانگر تنفر و بیزاری رانندگان از شیوه‌ رفتاری است که با آنها صورت می‌گیرد زیرا شرکت اتوبوسرانی قراردادهای جدیدی را برای سال جدید آماده کرده که شرایط آن مورد رضایت رانندگان اتوبوس نیست.

بر اساس این گزارش، ناراحتی رانندگان شامل تغییراتی در طرح خدمات درمانی آنها، مشکلات حقوق و دستمزد و روش‌های جدیدی است که قرار است در کارشان اعمال شود.

طبق گزارش مقامات مدرسه، تنها 30 اتوبوس از 670 اتوبوس مدارس در حال حاضر کار می‌کنند، غیبت دانش‌اموزان سه برابر شده است و به 9 هزار و 670 نفر رسیده است.

بر اساس این گزارش، حدود 33 هزار نفر از 57 هزار دانش‌آموز شهر بوستون با اتوبوس به مدارس خود می‌روند.

طبق گزارشات آرشیوهای خبری، آخرین باری که رانندگان اتوبوس مدارس در شهر بوستون اعتصاب کردند، سال 1991 بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها