امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۶:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59586
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 34
ه گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، وزارت امور خارجه روسیه امروز، چهارشنبه اعلام کرد که "سرگئی ...

ه گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، وزارت امور خارجه روسیه امروز، چهارشنبه اعلام کرد که "سرگئی ریابکوف" معاون وزیر خارجه این کشور در نیویورک مذاکراتی را با مقامات آمریکایی و سازمان ملل متحد در خصوص اجرای ماموریت مشترکی از سوی سازمان منع سلاح‌های شیمیایی و سازمان ملل در خصوص نابودی تسلیحات شیمیایی در سوریه انجام داده است.

بر اساس این اطلاعات، ریابکوف در تاریخ 8 اکتبر در نشست 3 جانبه‌ای با حضور نمایندگان روسیه، آمریکا و سازمان ملل برای بررسی این موضوع شرکت کرده است. در جریان این نشست طرفین به بررسی پیشنهاد بان کی مون، دبیر کل سازمان ملل در خصوص همکاری مشترک سازمان منع سلاح‌های شیمیایی و سازمان ملل متحد با هدف نابودی  بموقع و امن تسلیحات شیمیایی در سوریه پرداختند.

معاون وزیر خارجه روسیه همچنین مذاکرات دوجانبه‌ای را با "رز گته میلر" معاون وزیر خارجه آمریکا در امور کنترل تسلیحات انجام داد. بر اساس اطلاعات وزارت خارجه روسیه، در این مذاکرات طرفین اوضاع کنونی پیرامون سوریه، از جمله ادامه روند تحقق طرح تحت کنترل درآوردن و نابودی تسلیحات شیمیایی دخیره شده در سوریه را مورد بررسی قرار دادند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها