امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59588
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، رادیو رژیم صهیونیستی گزارش داد که بامداد امروز چهارشنبه یک فروند ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، رادیو رژیم صهیونیستی گزارش داد که بامداد امروز چهارشنبه یک فروند راکت در نقب غربی واقع در جنوب سرزمین اشغالی شلیک شد.

بر اساس این گزارش این راکت از نوار غزه شلیک و به یک منطقه آزاد در مجاورت شورای منطقه‌ای مجتمع اشکول در النقب غربی اصابت کرد اما هیچ تلفات و خسارتی به دنبال نداشت.

بر پایه این گزارش پیش از اصابت این راکت، آژیرهای خطر به صدا درآمدند.

قایق‌های جنگی اسرائیل به سمت ساحل غزه آتش گشودند

قایق‌های جنگی رژیم صهیونیستی بامداد امروز چهارشنبه به سمت سواحل نوار غزه آتش گشودند.

یک منبع امنیتی در غزه گفت که بامداد امروز صدای سه انفجار شنیده شد که مشخص شد در نتیجه شلیک از سوی قایق‌های جنگی اسرائیل به سمت ساحل غزه بوده است اما هیچ تلفاتی تا کنون مخابره نشده است.

بازداشت 11 فلسطینی در کرانه باختری

ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز چهارشنبه 11 شهروند فلسطینی از دو شهر نابلس و الخلیل در کرانه باختری را به بهانه تحت تعقیب بودن آنها بازداشت کرد.

شاهدان عینی گفتند که یک گروه از ارتش به شهرک تل در نزدیکی نابلس و تعدادی از منازل این شهرک یورش برده و اسباب و اثاثیه آن را تخریب و 6 شهروند فلسطینی را بازداشت کردند.

در منطقه الخلیل واقع در جنوب کرانه باختری نیز نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی 5 شهروند از شهرک‌های بیت امر، بیت عوا و بنی نعیم را پس از تفتیش منازل آنها بازداشت کردند.

شاهدان عینی گفتند که ارتش تا ساعات اولیه بامداد امروز این شهرک را محاصره کرده  بود که باعث درگیری آنها با شهروندان فلسطینی شد و طی آن نیروهای ارتش از گاز اشک‌آور و گلوله پلاستیکی علیه فلسطینیان استفاده کردند.

مردم فلسطین روز جمعه در خان یونس در حمایت از مسجدالاقصی راهپیمایی می‌کنند

مردم فلسطین روز جمعه بنا به دعوت جنبش جهاد اسلامی به مناسبت بیست و ششمین سالروز تاسیس این جنبش در استان خان یونس راهپیمایی برگزار می‌کنند.

«احمد المدلل» از رهبران جهاد اسلامی، مردم فلسطین را به مشارکت گسترده در این راهپیمایی که قرار است تحت عنوان «جانم فدای تو ای مسجدالاقصی» در خان یونس برگزار شود، دعوت کرد.

وی تصریح کرد که انتخاب این عنوان برای تظاهرات روز جمعه به دلیل افزایش روند یورش‌های شهرک‌نشینان و گروه‌های صهیونیستی به مسجدالاقصی در دوره اخیر بوده است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها