امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59597
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۸
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دومین کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی در حالی در روزهای 26 تا 27 آبان ماه جاری در مرکز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دومین کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی در حالی در روزهای 26 تا 27 آبان ماه جاری در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صدا و سیما برگزار می‌شود که روز نخست برگزاری این همایش اختصاص به نشست مهمانان خارج از کشور دارد که به زبان انگلیسی ارائه می‌شود، همچنین در روز دوم، برنامه اصلی و عمومی کنگره همراه با ارائه مقالات در کمیسیون‌های جداگانه به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، نخستین جایزه جهانی علوم انسانی اسلامی، در مراسم اختتامیه به برترین نوآوری و نظریه در حوزه علوم انسانی اسلامی اهدا خواهد شد.

نقد علوم انسانی متداول، فلسفه و روش شناسی علوم انسانی اسلامی، پیوندهای بین رشته ای علوم طبیعی و علوم انسانی با رویکرد اسلامی برخی از محورهای اساسی دومین کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی را تشکیل می‌دهد.

همچنین نظریه پردازی و نوآوری با رویکرد اسلامی در قلمرو رشته های فقه و حقوق، علوم سیاسی، جامعه شناسی و ارتباطات، اقتصاد، تعلیم و تربیت، روانشناسی، مدیریت، هنر و معماری و مدیریت تحول در این کنگره مورد مداقه قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها