امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۲:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59608
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 79
بیژن نوباوه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به طرح ...

بیژن نوباوه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به طرح «نظرسنجی پیرامون مذاکره با آمریکا» از سوی برخی دولتمردان گفت:  نظرسنجی در رابطه با مذاکره ایران و آمریکا یک عوام‌فریبی، خدعه، نیرنگ و خیانت به کشور است.

وی با بیان اینکه هیچ کشوری منافع ملی‌اش را بر اساس نظرسنجی تعیین نمی‌کند، از رئیس‌جمهور پرسید اگر آقای روحانی چنین نمونه‌ای در دنیا سراغ دارند به ما معرفی کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر نتیجه نظرسنجی مثبت باشد باید به هر قیمتی با آمریکا مذاکره نماییم، متذکر شد: مهم همین قیمت‌ها، الگوها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است. نظرسنجی در این راه به نوعی کنار گذاشتن آرمان‌های انقلاب و یک کار انحرافی است.

نوباوه در واکنش به بحث‌های مطرح شده پیرامون مذاکره ایران و آمریکا خاطر نشان کرد: ایران هیچ مذاکره‌ای به غیر از مذاکره با گروه 1+5 در خصوص مسائل هسته‌ای با آمریکا ندارد و آن هم در صورتی است که آنها حسن نیت خودشان را اثبات نمایند.

وی با بیان اینکه ایران به غیر از رژیم صهیونیستی که یک رژیم نژادپرست است با هیچ کشوری خصومت ندارد و با همه جهان بر اساس ارتباط متقابل ارتباط خواهد داشت، افزود: اما اگر آمریکا بخواهد از مذاکره بر علیه مذاکره استفاده کند و به دنبال امتیاز و زیر سؤال بردن ابهت جمهوری اسلامی ایران در جهان باشد، طبعا مسیری برای مذکره باقی نخواهد ماند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در واکنش به طرح حذف شعار «مرگ بر آمریکا» اظهار داشت: مرگ بر آمریکا یک شعار کلاسیک نبود که بخواهیم آن را حذف کنیم، مرگ بر آمریکا برخاسته از خاستگاه مردم است و به دلیل ظلم‌هایی است که آمریکا به ملت ایران روا داشت.

نوباوه در پایان متذکر شد: مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر شیطان و هر وقت توانستیم «اعوذبالله من الشیطان الرجیم» را حذف کنیم آن وقت به فکر حذف شعار «مرگ بر آمریکا» هم می‌افتیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها