امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۵:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59617
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۵
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار حسین ساجدی‌نیا رئیس پلیس تهران بزرگ در حاشیه دیدار مردمی در سامانه 197 ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار حسین ساجدی‌نیا رئیس پلیس تهران بزرگ در حاشیه دیدار مردمی در سامانه 197 در جمع خبرنگاران حاضر شد و به ارائه گزارشی درخصوص فعالیت‌های نیروی انتظامی پرداخت.

ساجدی نیا که در کنار فرماندهان خود جمعیتی بالغ بر 550 نفر را به صورت حضوری ملاقات کرده بود، گفت: بیشتر مراجعات درخصوص ترخیص خودرو و درخواست برای اجرای طرح‌های امنیت محله محور در محلات مختلف از سوی مردم بود.

وی به کاهش محسوس شکایات از ماموران نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه امروز کسی از عملکرد ما ایرادی نگرفت و من خوشحالم که توانسته‌ایم رضایت مردم را جلب کنیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ، اجرای طرح امنیت محله محور در تهران را از اولویت‌های ناجا که قرار است در کنار برخورد با خرده فروشان مواد مخدر، سارقین و اراذل اوباش به صورت جدی انجام شود.

وی در ادامه درخصوص جمع‌اوری معتادان کارتن خواب گفت: با وجود اینکه ناجا در این زمینه مسئولیتی نداشت اما حاضر شد تا معتادان را از سطح خیابان‌ها جمع کند. در این زمینه اما با مشکلاتی مانند کمبود کمپ‌های ترک اعتیاد و بازپروری معتادان مواجه هستیم که امیدواریم به زودی برطرف شوم.

ساجدی نیا ادامه داد: با اجرای طرح‌های برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر، سال گذشته موفق به شکست 12 تن ماده مخدره شدیم که این رقم در سال جاری تاکنون به 13 تن رسیده که قطعاً تا پایان سال افزایش خواهد داشت.

وی از اجرای عملیات‌های پاکسازی طی روزهای آینده در محلات تهران اشاره کرد و گفت: اکنون دیگر هیچ اراذل و اوباش سطح یکی در تهران وجود ندارد و اگر کسی بخواهد در محلات ناهنجاری ایجاد کند در کمتر از 24 ساعت دستگیر شده و با دستور قضایی به مردم محله نمایش داده می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد: در حوزه سرقت موفق به کشف باندهای متعددی شدیم اما باید در نظر گرفت که اکثر سارقان خارج از شهر تهران سکونت دارند و ماموران قضایی ما با نیابت قضایی در محل آنها را دستگیر می‌کنند.

وی ایجاد امنیت پایدار با برقراری ارتباط مناسب با مردم اشاره کرد و گفت: میزان سرقت‌های خشن در تهران به شدت کاهش یافته و ما توانسته ایم میزان سرقت را تثبیت کنیم.

ساجدی‌نیا دو راهکار مقابله با سرقت‌های خرد را احداث کمپ برای معتادان به عنوان حلقه اول سرقت‌های خرد و آموزش از طریق رسانه‌ها و بخصوص صدا و سیما عنوان کرد.

وی در پاسخ به سئوالی در مورد اینکه آیا با اعضای شورای شهر برای ساماندهی به وضع معتادان، زنان خیابانی گفت: من هیچ جلسه‌ای با کسی نداشتم و کسی هم از ما درخواست نکرده تا زنان خیابانی را جمع آوری کنیم.

ساجدی نیا در پایان در خصوص جمع آوری داروفروشان غیرمجاز از سطح شهر و بخصوص ناصرخسرو گفت: در این ارتباط 3 عملیات جداگانه در حوزه‌های لوازم آرایشی و دارو اجرا شده است که تنها مربوط به محله ناصرخسرو نبوده بلکه یکی دو منطقه دیگر تهران را نیز شامل می‌شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها