امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۶:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59622
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۶
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرگزاری فارس، تازه‌ترین نتایج نظرسنجی های انجام شده توسط مؤسسه «گالوپ» نشان می‌دهد که میزان محبوبیت «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا به ...

به گزارش خبرگزاری فارس، تازه‌ترین نتایج نظرسنجی های انجام شده توسط مؤسسه «گالوپ» نشان می‌دهد که میزان محبوبیت «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا به پایین‌ترین میزان خود در طول دو سال گذشته رسیده است.

بر اساس این خبر، از زمان تعطیلی دولت واشنگتن از اول اکتبر جاری میلادی که آغاز سال مالی جدید آمریکا بود، میزان محبوبیت عملکردی اوباما بین مردم آمریکا 3 درصد کاهش داشته و به 41 درصد رسیده است که این میزان رضایت از عملکرد اوباما در نظرسنجی‌های گالوپ، از سال 2011 میلادی تاکنون کمترین حد است.

این در حالیست که میزان نارضایتی از عملکرد اوباما به 52 درصد رسیده است.

علاوه بر این، نظرسنجی های صورت گرفته توسط خبرگزاری «رویترز» نیز حاکی از آن است که میزان محبوبیت اوباما از زمان تعطیلی دولت واشنگتن، 41 درصد بوده است.

مؤسسه نظرسنجی «راسموسن» نیز میزان محبوبیت ریاست اوباما نزد آمریکایی ها را 46 درصد و شبکه خبری «فاکس نیوز» سطح رضایت مردم آمریکا از عملکرد رئیس جمهور کشورشان را 45 درصد گزارش کرده است.

نتایج این نظرسنجی در شرایطی گزارش می شود که دولت واشنگتن برای اولین بار از سال 1996 میلادی تاکنون، روز سه شنبه هفته گذشته برابر با اول اکتبر، به دلیل ناکامی قانونگذاران کنگره آمریکا در تصویب قانون بودجه، تعطیل شده است.

نتایج نظرسنجی ها نشان می دهد که بیشتر آمریکایی ها، جمهوریخواهان را مقصر تعطیلی دولت واشنگتن می دانند اما نظرسنجی گالوپ نشان داد که این تعطیلی به درجه محبوبیت عملکردی اوباما نیز صدمه وارد کرده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها