امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۸:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59624
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۶
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه صهیونیستی هاآرتص نوشت که «بنیامین نتانیاهو» درخواست تشکیلات خودگردان مبنی بر جلو ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه صهیونیستی هاآرتص نوشت که «بنیامین نتانیاهو» درخواست تشکیلات خودگردان مبنی بر جلو انداختن زمان اجرای مرحله دوم آزادی اسرای ماقبل توافقنامه اسلو سال 1993 به گونه‌ای که آزادی این اسرا با ایام عید قربان مصادف شود، مخالفت کرد.

تشکیلات خودگردان درخواست کرده بود که زمان اجرای مرحله دوم آزادی اسرای ماقبل توافقنامه اسلو که قرار است 29 اکتبر اجرا شود به روز سه شنبه هفته بعد موکول شود تا با ایام عید قربان مصادف شود.

بر اساس این گزارش، تماس‌هایی بین دو طرف فلسطینی و اسرائیلی به اضافه طرف آمریکایی طی روزهای گذشته در جریان بود تا دیدگاه دو طرف در خصوص آزادی اسرا در سایه تشدید ناامنی‌ها در کرانه باختری به یکدیگر نزدیک شود.

بر پایه این گزارش «یتسحاق مولخو» یکی از اعضای هیئت مذاکرات اسرائیلی-فلسطینی به دو طرف فلسطینی و آمریکایی ابلاغ کرد که اسرائیل به تعهدات خود برای آزادی مرحله دوم اسرای فلسطین در تاریخ 29 اکتبر عمل خواهد کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار