امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59629
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۶
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای ارتش سوریه موفق شدند، کنترل منطقه «الحسینیه» از توابع «ریف دمشق» در ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای ارتش سوریه موفق شدند، کنترل منطقه «الحسینیه» از توابع «ریف دمشق» در جنوب سوریه را پس از سلسله عملیات‌های گسترده علیه گروه‌های وابسته به «جبهه النصره» و «ارتش آزاد سوریه» به دست گیرند.

این در حالی است که یگان‌های پیاده نظام ارتش سوریه با همکاری کمیته‌های مردمی فلسطینی روز گذشته وارد منطقه «الحسینیه» شده بودند و ده‌ها مرکز تجمع و محل استقرار عناصر مسلح را هدف قرار داده و منهدم کرده بودند.

گزارش شده نیروهای ارتش سوریه در حال حاضر آخرین گشت‌زنی‌های خود اطراف منطقه «الحسینیه» هستند تا این منطقه را از عناصر مسلح پاکسازی کنند.

یگان توپخانه ارتش سوریه در عملیات روز گذشته بسیاری از مراکز تجمع عناصر مسلح و محل استقرار آنها را هدف قرار داد و منهدم کرد.

با تسلط ارتش سوریه بر منطقه «الحسینیه» که اغلب ساکنان آن را فلسطینیان و آوارگان جولان تشکیل می‌دهند، زمینه برای عملیات‌های بعدی یگان‌های پیاده نظام ارتش سوریه در مناطق «الذیابیه» و «ببیلا» که در جوار منطقه «الحسینیه» قرار دارند، فراهم و تسهیل می‌شود.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار