امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۰:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59633
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۶
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، گروه‌های مسلح دو منطقه استراتژیک «الحامدیة» و «وادی الضیف» را از چند محور ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، گروه‌های مسلح دو منطقه استراتژیک «الحامدیة» و «وادی الضیف» را از چند محور مورد حمله قرار دادند که با مقاومت نیروهای ارتش سوریه مواجه شدند.

افراد مسلح بدون اینکه کوچکترین موفقیتی در عملیات «نبرد زلزله» به دست آورند؛ مجبور به عقب نشینی شدند و در مناطقی به فاصله‌های نسبتاً دورتری مستقر شدند.

بیش از 55 تن از افراد مسلح در نبرد با نیروهای ارتش سوریه کشته شدند. بیشتر قربانیان را تروریست‌های غیر سوری تشکیل می‌دهند. ارتش سوریه در جریان این عملیات تعدادی از خودروهای افراد مسلح که بیشتر آنها مجهز به تیربار و موشک انداز بودند را منهدم کرد.

این گزارش حاکی است که گروه دیگری از تروریست‌ها همزمان با عملیات نبرد زلزله، به یک پست ایست بازرسی ارتش سوریه در اطراف شهرک «بسیدا»‌ حمله کردند. این پست بازرسی در جنوب منطقه «وادی ضیف» و در مسیر بزرگراه بین‌المللی معرة النعمان – خان شیخون قرار دارد.

از طرف دیگر، در حمله نیروهای ارتش سوریه به مقر «شورای محلی» معارضان در شهرک «سراقب» واقع در حومه شهر ادلب، «نهاد شیخ دیب» سرکرده این شورا کشته شده و شمار دیگری زخمی شدند.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها