امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 21
۱۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59634
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۸
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، شصت و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت عصر روز گذشته افتتاح شد، سازمان اسناد و ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، شصت و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت عصر روز گذشته افتتاح شد، سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در این نمایشگاه دارای غرفه‌ای جداگانه بوده و به معرفی این کتابخانه می‌پردازد.

فردا 18 مهر ماه اسحاق صلاحی، رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در نظر دارد تا با نیگمان، رئیس کتابخانه ملی آلمان دیدار کرده و در خصوص مسائل فرهنگی و کتابخانه‌ای مذاکراتی را با این کتابخانه انجام دهد.

رئیس کتابخانه ملی علاوه بر دیدار با رئیس کتابخانه ملی آلمان، در سومین روز کاری خود، در همایش «حافظ» که در محل غرفه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود، به ایراد سخنران می‌پردازد، «پروفسور رولاند پیچ» و دکتر «توماس اوگر» از حافظ شناسان آلمانی از دیگر سخنرانان این همایش به شمار می‌روند.

گفتنی است، در شصت و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت، نسخه‌های دیجیتالی نسخ خطی، پایان نامه‌ها، نشریات و منابع مهم و ویژه سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در نمایشگاه کتاب فرانکفورت و پیشرفت‌های ایران در حوزه علم و در عرصه دیجیتال سازی منابع به نمایش گذاشته می‌شود.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار