امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۷:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59645
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 32
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری جلسه هیات دولت صبح امروز (چهارشنبه) به ...

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری جلسه هیات دولت صبح امروز (چهارشنبه) به ریاست حسن روحانی رییس‌جمهور برگزارشد و در این جلسه مهمترین مسائل روز کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در ابتدای این جلسه، گزارش کارگروه نجات دریاچه ارومیه و ارایه طرح‌های اولویت‌دار برای احیای این دریاچه مطرح شد و دولت ضمن موافقت با طرح‌های ارایه شده، وزیر نیرو را موظف به پیگیری این طرح‌ها و همچنین بررسی مشکلات آب مربوط به زاینده رود،کارون، گتوند و دریاچه هامون کرد.

در این جلسه ، هیات دولت همچنین با انتخاب وجه اله خدمتگزار، سیدمحمد احمدی و عبدالحسین مقتدایی به ترتیب به عنوان استاندار خراسان جنوبی، فارس و خوزستان موافقت کرد.

در ادامه، رییس‌جمهور اعضای دولت و استانداران سراسر کشور را موظف کرد که از ظرفیت نخبگان در تصمیم سازی و اجرا و حوزه کار هر یک از دستگاه های اجرایی استفاده کنند.

بررسی تعدادی از طرح‌های ارایه شده توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی و تعیین موضع و نماینده دولت در هر مورد از دیگر مصوبات امروز دولت بود.

هیات دولت همچنین در این جلسه با برگزاری المپیاد زیست شناسی و کامپیوتر موافقت کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها