امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59647
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 38
سید حسین نقوی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی فارس در پاسخ به سؤالی درباره اظهارات اخیر ظریف ...

سید حسین نقوی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی فارس در پاسخ به سؤالی درباره اظهارات اخیر ظریف درباره محرمانه بودن جلسه اخیر کمیسیون امنیت ملی‌ مجلس، داشت: حضور آقای ظریف در جلسه کمیسیون امنیت ملی از طریق تابلوی اعلانات مجلس، دستور هفتگی کمیسیون‌ها و رسانه‌های عمومی به اطلاع تمام نمایندگان و مردم رسانده شده بود و بدیهی است که چنین جلسه‌ای حکم جلسه محرمانه را نمی‌تواند داشته باشد.

وی با بیان اینکه جلسات کمیسیون امنیت ملی، رسمی و علنی است، تصریح کرد: هیچ بحثی درباره محرمانه بودن آن جلسه وجود نداشت و به فرض وجود چنین بحثی نیز باید گفت که اظهارات آقای وزیر خارجه نمی‌‌تواند جلسه کمیسیون امنیت ملی مجلس را محرمانه کند چرا که جلسه محرمانه قواعد خاصی دارد.

به گزارش فارس، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت با حضور در جمع خبرنگاران، درخصوص جلسه با نمایندگان مجلس، این جلسه را محرمانه عنوان کرد و در واکنش به اظهارات سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: به آقای نقوی حسینی توصیه می کنم به محرمانه بودن این جلسه دقت کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها