امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۲۱:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59663
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۸
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمپانی فوکس قرن بیستم تهیه‌کننده نسخه سینمایی «جیک الیس کیست؟» است. این فیلم حال و هوایی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمپانی فوکس قرن بیستم تهیه‌کننده نسخه سینمایی «جیک الیس کیست؟» است. این فیلم حال و هوایی افشاگرانه دارد. 

قرار است فیلم‌نامه اقتباسی فیلم را ناتان ادمونسون و تونسی زونجیک بر اساس قصه کمیک استریپی که خودشان نوشته‌اند، بنویسند.

خط اصلی قصه فیلم درباره مردی به نام جان مور است که قبل از این به عنوان تحلیل‌گر سازمان سیا مشغول به کار و فعالیت بوده است.

اما در حال حاضر، جان مور حالت یک جاسوس فراری را دارد. درحالی که عوامل سازمان سیا به دنبال او هستند، او فقط از سوی یک مرد مرموز به نام جیک الیس ( که شخصیت اصلی کتاب است) حمایت می‌شود.

جیک الیس آدمی ناپیدا و نامرئی است که فقط از سوی جان مور دیده می‌شود. الیس توانایی‌ها و اطلاعاتی دارد که شخصیت جان مور شدیدا به آن‌ها نیازمند است.

فیلم‌نامه اقتباس «جیک الیس کیست؟» قرار است تا دو ماه دیگر آماده شود. تا آن زمان، بازیگران اصلی فیلم هم انتخاب خواهند شد.

مسئولان کمپانی فوکس قرن بیستم اواسط فصل بهار سال 2014 را برای زمان شروع فیلم‌برداری «جیک الیس کیست؟» تعیین کرده‌اند.

دیوید یاتس کارگردان این فیلم می‌‌گوید از دوستداران قصه مصور «جیک الیس کیست؟» بوده  و خوشحال است که وظیفه کارگردانی آن را به عهده می‌گیرد.

این فیلم‌ساز انگلیسی تبار در کارنامه سینمایی خود فیلم‌های «هری‌ پاتر و هدایای مرگبار» (قسمت اول و دوم) و دو قسمت دیگر از این مجموعه فیلم را دارد.

دیوید یاتس کار فیلم‌سازی را از سال 1988 با ساخت چند فیلم کوتاه آغاز کرد و در سال 1994 برای همکاری با تلویزیون، راهی رسانه کوچک شد.

او به عنوان کارگردان تلویزیونی تا سال 2005 حدود هشت مجموعه و فیلم تلویزیونی را کارگردانی کرد، که با استقبال منتقدان و تماشاگران این رسانه کوچک روبرو شد.

همین موفقیت بود که تهیه‌کنندگان مجموعه فیلم «هری پاتر» را به فکر آن انداخت که امر کارگردانی قسمتی از آن را به دست وی بسپارند.

یانس در سال 2007 اولین فیلم بلند سینمایی خود «هری پاتر و دستور ققنوس» را کارگردانی کرد و دو سال بعد پشت دوربین «هری پاتر و شاهزاده هم خون» قرار گرفت.

این کارگردان اهل ولز انگلستان به جز چهار فیلم هری پاتری خود، فیلم دیگری را برای صنعت سینما کارگردانی نکرده است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها