امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59668
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۸
تعداد بازدید: 135
افشین شحنه‌تبار مدیر انتشارات «شمع و مه» که اکنون در آلمان و در نمایشگاه بین المللی فرانکفورت حضور دارد در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری ...

افشین شحنه‌تبار مدیر انتشارات «شمع و مه» که اکنون در آلمان و در نمایشگاه بین المللی فرانکفورت حضور دارد در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره رونمایی از آثار این انتشارات توضیح داد: انتشارات «شمع و مه (Candle & Fog)» شرکتی انتشاراتی با دو ملیت ایرانی ـ انگلیسی و دارای مجوز انتشار کتاب در ایران و انگلستان است که بیش از یک دهه در زمینه چاپ و نشر کتاب و همچنین تبادل آثار ادبی و ترجمه داستان و رمان‌های فارسی فعالیت داشته است.

مدیر انتشارات «شمع و مه» بیان کرد: دو رمان جدید داریم که قرار است در فرانکفورت و شصت و پنجمین نمایشگاه کتاب این کشور رونمایی شود، «محمد(ص)» رمانی مدرن از زندگی پیامبر است که حدود دو ماه پیش در ایران هم رونمایی شد.

این ناشر اضافه کرد: این رمان برگردان انگلیسی رمان «محمد» از آقای ابراهیم حسن بیگی و با ترجمه شقایقی قندهاری و ویراست اریکا تایلور است.

شحنه‌تبار تصریح کرد: این کتاب در امریکا و انگلیس توزیع شده و روی وب سایت آمازون هم موجود است و برای روز جمعه ساعت یک ظهر مراسم رونمایی در غرفه انتشارات در سالن 8 راهرو c غرفه 118 انتشارات شمع و مه یا «شمع و مه (Candle & Fog)» مراسمی در این راستا برگزار می‌شود، پس از آن مراسمی دیگر در سالن 5 برپا خواهد شد تا این کتاب در آنجا نیز با حضور ابراهیم حسن‌بیگی نویسنده رونمایی می‌شود.

گفتنی است، «شمع و مه» همچنین برای ارتباط بیشتر با جهان نشر و کتاب، انتشاراتی به نام candle and fog را در سال 2009  در کشور انگلستان به ثبت رسانده و هر ساله با شرکت در نمایشگاه‌های بزرگ کتاب از جمله نمایشگاه کتاب فرانکفورت، لندن و نیویورک سعی در معرفی آثار تازه ادبیات ایران دارد.

این موسسه همچنین از معدود ناشران ایرانی است که  آثار تولیدی خود را از طریق سایت آمازون و همچنین فروشگاه‌های کتاب معتبر در اروپا و آمریکای شمالی به علاقه‌مندان ارائه و اقدام به خرید حق کپی رایت آثار به منظور انتشارآنها  نیز می‌کند.

نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت از 17 تا 21 مهرماه در آلمان دایر است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها