امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۲۲:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5970
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۲۷
تعداد بازدید: 114
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مستقر در ستاد انتخابات کشور حسنعلی نوری مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور در جمع ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مستقر در ستاد انتخابات کشور حسنعلی نوری مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور در جمع خبرنگاران در رابطه با سوالی در خصوص نحوه برخورد با تبلیغات زودهنگام انتخاباتی گفت: در رابطه با تخلفات تبلیغات زودهنگام انتخاباتی برای ما به عنوان مجری وظیفه خاصی تعیین نشده است.

وی با اعلام اینکه از تمامی افرادی که تمایل به نامزدی دارند ثبت‌نام به عمل می‌آید خاطرنشان کرد: در این برهه، افراد نامزد احتمالی هستند و زمانی می‌توانیم آنها را نامزد تلقی کنیم که شورای نگهبان صلاحیت آنها را به تائید برساند.

مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور در خصوص اقداماتی که شائبه تبلیغاتی بودن متوجه آنهاست، اظهار داشت: برخورد با این قبیل اقدامات از وظایف قوه قضائیه است که این دستگاه با تشکیل ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی این موضوع را پیگیری می‌کند.

نوری در پاسخ به سوالی در خصوص تعیین محل شعب و همچنین تعداد آنها گفت: تعیین محل شعب و تعداد آنها از وظایف هیئت‌های اجرایی است. از سوی دیگر بر اساس همزمانی دو انتخابات ملاک ما برای تعیین محل شعب و تعداد آنها هیئت‌های اجرایی انتخابات ریاست جمهوری است.

وی اضافه کرد: هیئت‌های اجرایی همزمان با آغاز ثبت‌نام‌ها تشکیل و مباحث مربوط به خود را پیگیری می‌کنند.

نوری همچنین اعلام کرد که امروز بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا تمام می‌شود.

مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور همچنین خاطرنشان کرد که پرونده‌های مربوط به نامزدهایی که دیروز ثبت‌نام کردند به شورای نگهبان ارسال شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها