امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۴:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59704
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۷
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ایورسیه معاون وزیر امور خارجه سوئیس که به منظور انجام گفت‌وگوهای سیاسی دوره‌ای از کشورمان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ایورسیه معاون وزیر امور خارجه سوئیس که به منظور انجام گفت‌وگوهای سیاسی دوره‌ای از کشورمان دیدار می‌کند با مجید تخت روانچی معاون اروپا و آمریکای وزارت امور خارجه دیدار کرد.

در این دیدار که مسائل مربوط به همکاری‌های دو کشور در زمینه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، منطقه‌ای و بین‌المللی مورد گفت‌وگو و تبادل نظر قرار گرفت، روانچی با اشاره به مناسبات فیمابین، زمینه‌های همکاری دو کشور را متنوع دانست و بر استفاده از این ظرفیت‌ها تاکید کرد.

وی همچنین با اشاره به گفت‌وگوهای کشورمان با گروه 1+5 در حاشیه اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک، مذاکرات آتی در ژنو را فرصت استثنایی برای شروع تحول و رویکرد جدید در تعامل دو طرف بر اساس احترام به منافع متقابل عنوان کرد.

ایورسیه معاون وزیر امور خارجه سوئیس نیز در این ملاقات بر آمادگی کشورش جهت تقویت و توسعه روابط و همکاری‌های دوجانبه و چند جانبه تاکید کرد.

وی با اشاره به میزبانی سوئیس در دور بعدی مذاکرات هسته‌ای ابراز امیدواری کرد تا طرفین با استفاده از فضای جدید در جهت نزدیکی دیدگاه‌ها و رسیدن به تفاهم بر اساس منافع متقابل و رفع نگرانی‌های مشترک گام بر دارند.

خاطرنشان می‌شود این بازدید در پاسخ به سفر سال گذشته معاون وقت وزارت امور خارجه کشورمان از برن صورت گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها