امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۴:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59722
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۳
تعداد بازدید: 54
محمد صالح جوکار عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به تلاش‌های اعضای ...

محمد صالح جوکار عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به تلاش‌های اعضای سازمان منحله مجاهدین انقلاب اسلامی برای احیاء این تشکل و یا فعالیت آنان در قالبی جدید گفت: تلاش این سازمان فتنه گر در راستای توهین به شعور مردم بوده و مانع از فراموشی فتنه انگیزی های اعضای این سازمان در فتنه 88 نخواهد شد.

جوکار با بیان اینکه فعالیت احزاب و تشکل‌های مختلف با هر زمینه و گرایشی جریانی، قطعاً به پویایی و نشاط فضای سیاسی کشور کمک شایانی خواهد کرد، تصریح کرد: با این حال نباید از نظر دور داشت که هیچ نظامی، احزابی را که در قالب مشی اپوزیسیونی مشق براندازی کرده‌اند مجاز به ادامه فعالیت نمی‌داند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اقدامات براندازانه سازمان مجاهدین انقلاب در فتنه 88، یادآور شد: اردوکشی خیابانی، ظلم به نظام در متهم کردن آن به تقلب در انتخابات، حمایت از فتنه گران، سکوت در برابر توهین به تمثال مبارک حضرت امام(ره) و عدم موضع گیری در برابر هتاکی روز عاشورا و حمله به عزاداران حسینی از جمله اقدامات اعضای این سازمان در فتنه 88 بود.

* تلاش برای احیای سازمان منحله مجاهدین؛ راهبرد اصلاح طلبان برای سفیدنمایی

وی ادامه داد: تلاش برای احیای سازمان منحله مجاهدین انقلاب بی شک تابعی از راهبرد اصلاح طلبان برای سفید نمایی خود از سویی و اتخاذ موضع طلبکارانه در برابر نظام از سویی دیگر است.

جوکار فعال شدن اعضای سازمان مجاهدین انقلاب با نامی دیگر را فریب مردم دانست و اظهار داشت: سازمانی که در انتخابات 88 علیه انتخاب مردم شورش را سازماندهی کرده‌اند این بار نیز فکر می‌کنند با تغییر نام خود می‌توانند ماهیت فتنه انگیزشان را پنهان کرده و دوباره به ساحت سیاسی کشور باز گردند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس طرح موضوعاتی همچون احیای احزاب منحله را اقدامی برای تست زدن افکار عمومی و زمینه بازگشت خود به عرصه سیاسی دانست و خاطرنشان کرد: بی شک مردم در برابر «راه نیرنگ» احزاب منحله بیدار بوده و اجازه نخواهند داد، جمهوری ‌خواران و شورشگران با عناوین دیگر به فریبکاری جدیدی روی آوردند.

وی در پایان ادامه نامه‌نگاری‌ها و بیانیه های ساختارشکنانه اعضای زندانی سازمان منحله مجاهدین انقلاب دلیل روشن دیگری بر ادامه فتنه انگیزی های این سازمان منحله دانست و گفت: قطعا فولکس اسقاطی مجاهدینی‌ها نه به راه خواهد افتاد و نه خواهد توانست با برند دیگری وارد ساحت سیاسی کشور شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها