امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۴:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59726
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۳
تعداد بازدید: 33
 حسن کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه همه ...

 حسن کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه همه باید دولت را در امر خدمت‌رسانی به مردم یاری کنند، گفت: دولت باید در تصمیم‌گیری ها مستقل عمل کند و اینطور نباشد که دیگران در امور دولت دخالت کنند.
وی در پاسخ به سؤالی درباره اظهارات هاشمی مبنی بر اینکه تاخیر در انتخاب استانداران به صلاح مردم نیست، گفت: بهتر است همه اجازه دهند دولت خودش در انتخاب استانداران تصمیم گیر باشد چرا دخالت دیگران در امور اجرایی کشور نمی‌تواند به صلاح مردم باشد.
نماینده مردم اصفهان با بیان اینکه دولت یازدهم برای انتخاب استانداران باید شرایط جغرافیایی و اقتصادی استان‌ها را مورد بررسی قرار بدهد، تاکید کرد: اگر قرار باشد، کسانی از بیرون در نحوه انتخاب استانداران دخالت کنند، دولت نمی‌تواند پاسخگوی مردم باشد.
کامران همچینن گفت: بهتر است همگان به رای مردم احترام گذاشته و دولت را برای انتخاب استانداران و مدیران دولتی تحت فشار قرار ندهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها