امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۰:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59728
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۵
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بروجرد، مدیر آموزش و پرورش بروجرد ظهر امروز در مراسم جشن قرآن دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بروجرد، مدیر آموزش و پرورش بروجرد ظهر امروز در مراسم جشن قرآن دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی در بروجرد گفت: امروز برای دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی روز بزرگ و مهمی است.

فرج الله شاهوردی زاده اضافه کرد: یکی از مهمترین اهداف برگزاری جشن قرآن در پایه اول ابتدایی، آفریدن خاطرات زیبا در نخستین گام برای ورود به بوستان قرآن و ماندگار کردن این رویداد در زندگی این نوگلان است و اینکه دانش‌آموزان با قرآن بیشتر مانوس شوند.

وی بیان کرد: امروز افتخار می‌کنیم که دانش‌آموزان دیگری به حلقه فعالیت‌های قرآنی در مدارس اضافه شده‌اند و فعالیت‌های قرآنی همواره در سطح همه مدارس روز به روز در حال گسترش است و این گسترش ثمرات و برکات زیادی را به همراه دارد.

شاهوردی زاده تصریح کرد: آنچه که در زندگی فردی و اجتماعی به آن افتخار می‌کنیم، به برکت قرآن و آموزه‌های قرآن است و کوشیدن در جهت گسترش فرهنگ قرآنی، از ماندگارترین امور است.

به گزارش خبرنگار فارس از بروجرد، در این مراسم به دانش‌آموزان حافظ قرآن جوایزی نیز اهدا شد.
انتهای پیام/85005/ی20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها