امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۰۵:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5973
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۲۷
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس در نشست علنی صبح امروز خانه ملت، گزارش کمیسیون اجتماعی مبنی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس در نشست علنی صبح امروز خانه ملت، گزارش کمیسیون اجتماعی مبنی بر تقاضای تحقیق و تفحص 11 نفر از نمایندگان مجلس از عملکرد سازمان تأمین اجتماعی را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

در این جلسه پس از ارائه گزارش کمیسیون اجتماعی توسط امیرحسین قاضی‌زاده سخنگوی این کمیسیون، نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه به عنوان یکی از متقاضیان به سخنرانی پرداخت.

کمیسیون اجتماعی در گزارش خود آورده است: بر اساس ماده 214 آئین‌نامه داخلی و برای کسب همه اطلاعات مرتبط با موضوع، با وزیر وقت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مکاتبه به عمل آمده و پاسخ واصله طی نامه‌ای به اطلاع همه متقاضیان رسید.

در این گزارش مندرج است: مراتب در نختسین جلسه کمیسیون در سال جاری با دعوت از مسئولان ارشد سازمان تامین اجتماعی و با حضور جمعی از نمایندگان متقاضی، مورد امعان نظر واقع و پس از بحث و بررسی و استماع دلایل مربوطه، تقاضای تحقیق و تفحص به تصویب رسید.

وکلای مجلس در جلسه صبح امروز خانه ملت، با 116 رای موافق، 28 رای مخالف و 9 رای ممتنع از 198 نماینده حاضر در جلسه، با تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان تأمین اجتماعی موافقت کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار