امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۵:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59732
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۵
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر،  استاندار بوشهر ظهر امروز در مراسم جشن پیوند آسمانی با تبریک بوشهر با تبریک سالروز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر،  استاندار بوشهر ظهر امروز در مراسم جشن پیوند آسمانی با تبریک بوشهر با تبریک سالروز ازدواج حضرت علی (ع)و حضرت فاطمه زهرا(س) و تبریک پیوند زناشویی زوج‌های جوان به تشریح زندگی موفق اشاره کرد و گفت: زندگی که با هدف الهی باشد الهی است که باید زوجین با همین هدف زندگی خود را آغاز کنند.

فریدون  حسنوند نقش بانوان در زندگی موفق مهم دانست و گفت: بانوان موفق  تمام وجود خود را فدای زندگی می‌کنند و با عشق به فرزندان و همسران وفاداری خود را به زندگی نشان می‌دهند.

وی تصریح کرد: مردان هم‌ که به‌عنوان جهادگران زندگی قلمداد می‌شوند باید برای سربلندی زندگی تلاش بی وقفه خود را برای تداوم موفقیت زندگی نشان دهند.

استاندار بوشهر در این مراسم به هریک از زوج‌های جوان یک میلیون تومان هدیه نقدی پرداخت کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر هم هدف از اجرای جشن پیوند آسمانی را تسهیل و ساده کردن مراسم ازدواج و تشویق جوانان برای ازدواج آسان بیان کرد.

رضا جمشیدی با بیان اینکه این جشن با حضور زوج‌های جوان، خانواده‌های آنان و مسئولان برگزار شده است، تصریح کرد: راه‌های گسترش ازدواج آسان باید در جامعه فرهنگ سازی شود و در این راستا باید از تمامی ظرفیت‌ها استفاده کرد.

وی تصریح کرد امسال برای پنجمین سال پیا‌پی مراسم جشن پیوند آسمانی در بوشهر برگزار می‌شود که در این مراسم 68 زوج جوان شرکت دارند.

در مراسم پیوند 68 زوج جوان بوشهری، از سوی بانک‌ها و دستگاه‌های مختلف ضمن تامین کمک هزینه 22 زوج برای سفر به مشهد مقدس، هدایای نقدی دیگر به آنان پرداخت شد.
انتهای پیام/66006/خ20
برچسب ها:
آخرین اخبار