امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۱:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59734
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۵
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار احمدرضا رادان در حاشیه دومین گردهمایی موسسات خدمات حفاظتی و مراقبتی در پاسخ به سوال یکی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار احمدرضا رادان در حاشیه دومین گردهمایی موسسات خدمات حفاظتی و مراقبتی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در مورد حادثه اتوبان تهران – قم؛ با انتقاد از برخورد برخی متخلفان در این حادثه تأکید کرد: بعضاً در این حادثه به گونه‌ای رفتار می‌شود که انتظار دارند پلیس از آنان عذرخواهی کند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی در پاسخ به سوالی در خصوص در اختیار قرار دادن تجهیزات پلیسی و وسایل دفاع شخصی به افراد واجد شرایط، آن را از وظایف پلیس پیشگیری ناجا دانست و گفت: یکی از وظایف این پلیس، در اختیار قرار دادن تجهیزات امنیتی همچون افشانه و شوکر است و این تجهیزات به گروه هدف با توجه به نیاز آنها و صلاحدید پلیس پیشگیری انجام می‌شود.

رادان همچنین سازماندهی، آموزش و در اختیار قرار دادن تجهیزات امنیتی را به موسسات خدمات حفاظتی و مراقبتی بنا بر قانون، به عهده نیروی انتظامی دانست و گفت: شرکت‌ها به هیچ عنوان قبل از آموزش کارکنانشان حق استفاده از تجهیزات ایمنی را ندارند و فقط بعضی از کارکنان این شرکت‌ها برای حفاظت از موسسات، سازمان‌ها و محل‌های خاص می‌توانند از سلاح استفاده کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها