امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۶:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59744
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۶
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پایگاه خبری «الرأی الیوم»، در بررسی سخنان روز گذشته «خالد مشعل» رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پایگاه خبری «الرأی الیوم»، در بررسی سخنان روز گذشته «خالد مشعل» رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس گزارش داد که به نظر می‌رسد سخنان مشعل به نوعی پیام غیر مستقیم آشتی به «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه بوده است.

الرأی الیوم گزارش داد: روز گذشته در بیروت از طریق شبکه‌های تلویزیونی خالد مشعل رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در سخنان خود در نشست جهانی قدس به مسئله یهودی سازی این شهر و تلاش برای تقسیم مسجد الاقصی و بی توجهی اعراب نسبت به جرائم اسرائیلی‌ها اشاره کرد.

وی همچنین درباره بحران سوریه گفت که حماس از همه جنبش‌های مردمی برای دست یابی به حقوق خودشان حمایت می کند اما معتقد است این مسئله باید از راه مسالمت آمیز محقق شود و گروه‌های اسلحه به دست به جای جنگ در سوریه باید به فلسطین بیایند و از این کشور حمایت کنند.

این پیام غیر مستقیم آشتی با حکومت سوریه در واقع واکنش‌ها و تفسیر‌های متعددی از سوی دمشق و معارضان سوری به همراه خواهد داشت.
انتهای پیام/ص
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها