امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۷:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5975
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۲۷
تعداد بازدید: 153
عزت‌الله یوسفیان‌ملا عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس«توانا» در خصوص مقایسه وضعیت اقتصادی دولت هاشمی‌ و ...

عزت‌الله یوسفیان‌ملا عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس«توانا» در خصوص مقایسه وضعیت اقتصادی دولت هاشمی‌ و خاتمی و احمدی‌نژاد اظهار داشت: اگر از ابعاد مختلف بررسی شود، دولت احمدی‌نژاد بیشتر از دولت‌های قبل تلاش کرده است.

وی گفت: در خصوص سقوط پول ملی این دوره بیشترین کاهش ارزش پول ملی را داشت؛ تورم در هر سه دولت بوده است ولی در این دوره نرخ تورم بیشتر شد اما در بخش کار و عمران اقتصادی این دوره موفق‌تر عمل کرده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس عنوان کرد: هر 3 دوره دارای پروند‌ه‌های بزرگ فساد مالی داشته‌اند اما در دو دولت قبل بیشتر بوده و مورد 3000 میلیارد تومان اکنون در این دولت خود را نشان داده است.

وی افزود: مسئولان و دولتمردان دولت احمدی‌نژاد پاک‌تر از دولت‌های قبل بوده است.

یوسفیان‌ملا در خصوص نرخ بیکاری و اشتغال گفت: تناسب بیکاری دوره‌های قبل کمتر بود، البته نباید مسائل تحریم را نادیده گرفت، برخی از مشکلات دولت کنونی نسبت به دولت‌های قبل به دلیل تحریم‌های بیشتر از طرف دشمنان بوده است.

وی ادامه داد: در خصوص عزت‌ جهانی و ایستادگی در مقابل دشمنان زورگو دولت احمدی‌نژاد موفق‌تر عمل کرده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در کل اگر تمامی این مشکلات اقتصادی دولت کنونی از جمله تحریم‌های بیشتر در دولت‌های قبل اتفاق می‌افتاد مطمئناً موفقیت آنها در بخش اقتصاد کمتر از این دوره می‌شد.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها