امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59763
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۶
تعداد بازدید: 37
محمدابراهیم محبی نماینده مردم سنقر در مجلس در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه اظهارات خاتمی ...

محمدابراهیم محبی نماینده مردم سنقر در مجلس در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه اظهارات خاتمی مبنی بر القای ترور در کشور موجب ناامنی در جامعه و ایجاد حاشیه برای دولت می‌‌شود، گفت: دولت برای خلق حماسه اقتصادی باید از هر اقدام حاشیه‌ای پرهیز کند.

وی با بیان اینکه خلق حماسه سیاسی نیازمند تمرکز و توجه دولت به اقتصاد مقاومتی است، افزود: اینکه آقای خاتمی برای دولت حاشیه درست کنند به هیچ عنوان قابل قبول نیست چرا که مردم در مقابل اقدامات حاشیه‌ساز خاتمی سکوت نخواهند کرد.

نماینده مردم سنقر با بیان اینکه همه باید دولت را در مسیر خدمت‌رسانی به مردم و حل مشکلات اقتصادی کمک کنند، افزود: حاشیه‌سازی خاتمی برای دولت مشخص نیست با چه هدفی صورت می‌گیرد اما آنچه روشن است این است که برخی نمی‌خواهند دولت آقای روحانی موفق باشد.

نماینده مردم سنقر تاکید کرد: در مسیر خلق حماسه اقتصادی، بهتر است افرادی که در سابقه خود فعالیت‌های افراطی سیاسی دارند در امور دولت دخالت نکنند. چرا که مردم آنها را بر نمی‌تابند.

وی افزود: توصیه ما به دولت آقای روحانی این است که افراد حاشیه‌ای را از دولت دور کنند تا این افراد از فضای دولت برای سؤاستفاده‌ سیاسی استفاده نکنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها