امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۹:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59766
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۶
تعداد بازدید: 21
حجت‌الاسلام علی‌محمد بزرگواری نماینده مردم کهکیلویه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

حجت‌الاسلام علی‌محمد بزرگواری نماینده مردم کهکیلویه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی درباره انتخاب استانداران مبنی بر اینکه تاخیر در انتخاب استانداران به صلاح مردم نیست، از اظهارات انتقاد کرد و گفت که افراد باید در حطیه اختیارات خود اظهارنظر کنند.

وی با انتقاد از اظهاراتی که دخالت در دولت محسوب می‌شود، از سیاسیون خواست که به دنبال مصادره دولت به نفع خود نباشند؛ برخی تصور می‌کنند دولت روحانی دستاورد آنهاست در حالی که اشتباه می‌کنند چرا که مردم به روحانی رای داده‌اند نه به آنها.

نماینده مردم کهکیلویه همچنین اظهارات هاشمی رفسنجانی را نوعی تعیین تکلیف برای دولت خواند و این اقدامات را باعث آسیب‌دیدن دولت توصیف کرد.

بزگورای از برخی نگاه‌های سیاسیون به دولت انتقاد کرد و افزود: برخی درباره دولت طوری سخن می‌گویند که انگار مردم به آنها رای داده‌اند. بهتر است آقای روحانی در مقابل افرادی که بی جهت در امور دولت دخالت‌ می‌کنند موضع صریح اتخاذ کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها