امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59796
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۵
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه خبری پلیس، غلامرضا جعفری اظهار داشت: در پی اعلام یک مورد سرقت منزل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه خبری پلیس، غلامرضا جعفری اظهار داشت: در پی اعلام یک مورد سرقت منزل بلافاصله عوامل تخصصی پلیس برای بررسی صحنه جرم وارد عمل شدند.

وی افزود: این عوامل در بررسی‌های صورت گرفته از صحنه جرم سرنخ‌هایی از سارقان به دست آوردند که با توجه به این سرنخ‌ها پس از بررسی‌های بیشتر در کمتر از 24 ساعت سارقان و محل اختفاء آنان شناسایی شد.

جعفری خاطرنشان کرد: با شناسایی سارقان و مخفیگاه آنان پس از هماهنگی‌های لازم با مقامات مرتبط، عوامل کلانتری 16 انتظامی شهرستان زاهدان طی عملیاتی غافلگیرانه و موفقیت آمیز چهار متهم حاضر در این مخفیگاه را دستگیر کردند که در این بین دو متهم از محل متواری که با واکنش به موقع مأموران در فرار ناکام و دستگیر شدند.

وی بیان داشت: با دستگیری اعضای این باند در بررسی‌های بیشتر از مخفیگاه متهمان تعدادی لوازم منزل مسروقه از قبیل تلویزیون، مایکروویو، گیرنده دیجیتال و اقلام دیگر به همراه مقادیری مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.

جعفری افزود: عوامل انتظامی و آگاهی این شهرستان نیز در انجام تحقیقات و بررسی‌های بیشتر از سرقت‌های رخ داده در سطح شهرستان زاهدان موفق به شناسایی محل اختفاء یک سارق به هویت " علیرضا د" در این شهرستان شدند.

وی خاطر نشان کرد: این سارق نیز طی عملیاتی غافلگیرانه توسط عوامل پایگاه آگاهی غرب دستگیر شد که با توجه به مدارک و شواهد علیه متهم، وی بلافاصله مورد بازجویی های تخصصی عوامل این پایگاه قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان گفت: این سارق نیز در اعترافاتش به انجام چهار فقره سرقت احشام و محتویات خودرو در چندین نقطه از سطح شهرستان زاهدان با همدستی دو نفر دیگر اعتراف کرد که با توجه به این اعترافات تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری همدستان این متهم وارد مرحله جدید شد.
انتهای پیام/75005/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها