امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۶:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59805
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۷
تعداد بازدید: 56
به گزارش فارس به نقل از روسیا الیوم، وزارت خارجه روسیه خواستار مشارکت تمامی کشورهای خاورمیانه در اسرع وقت برای مقدمه‌سازی جهت برگزاری کنفرانس ...

به گزارش فارس به نقل از روسیا الیوم، وزارت خارجه روسیه خواستار مشارکت تمامی کشورهای خاورمیانه در اسرع وقت برای مقدمه‌سازی جهت برگزاری کنفرانس بین‌المللی عاری سازی منطقه خاورمیانه از سلاح‌های کشتار جمعی شد.

بنا بر متن منتشر شده از سوی وزارت خارجه روسیه میخائیل اولیانوف مدیر اداره امنیت و خلع سلاح در وزارت خارجه روسیه در جریان نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک در این باره تاکید کرد: باید از تمرکزی که در مورد تصمیم سوریه برای انهدام سلاح‌های شیمیایی و توافق‌های آمریکا و روسیه در این زمینه استفاده کرد تا این کنفرانس که پیشتر قرار بود در سال گذشته برگزار شود، سریعتر برگزار گردد.

این دیپلمات روسی با ابراز تاسف از تعویق این کنفرانس با وجود تمام تلاش‌های روسیه برای اجرای این نمایندگی بین‌المللی گفت: ما اعتقاد داریم که از جنبه عملی اجرای رایزنی‌های مقدماتی در ژنو برای مشارکت بدون تأخیر تمامی کشورهای منطقه در کنفرانس عاری سازی منطقه از سلاح‌های کشتار جمعی در خاورمیانه در نزدیکترین زمان ممکن مفید خواهد بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار