امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5981
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۲۷
تعداد بازدید: 141
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمد باقر قالیباف امروز در مراسم افتتاح تقاطع چندسطحی شیخ فضل الله جناح گفت که انتخابات شوراها نباید سیاسی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمد باقر قالیباف امروز در مراسم افتتاح تقاطع چندسطحی شیخ فضل الله جناح گفت که انتخابات شوراها نباید سیاسی شود.

 وی ادامه داد: اگر شورای شهر کانون سیاست بازی شود، خدمت تعطیل خواهد شد. مردم باید کسانی را انتخاب کنند که تنها به فکر کار برای شهر باشند.

شهردار تهران با تأکید بر این موضوع که  البته حتما افرادی که در انتخابات شورای شهر حضور می‌یابند سیاسی هستند، اظهار داشت: اما مهم این است که ما حزبی رای ندهیم و رفتار حزبی نکنیم.

به اعتقاد قالیباف، شهر به خدمت گزاران و کارشناسان متدین  و متخصص نیازمند است.

وی در بخش دیگر سخنانش به مشارکت معنی دار شهروندان در مدیریت شهری  اشاره کرد و یادآور شد: شهروند به مفهوم کسی که تنها ساکن شهر نباشد بلکه از حقوق و در عین حال تکالیف خود در قبال شهر و مدیریت شهری آگاه باشد در تهران حضور دارد.

وی ادامه داد: مشارکت معنی دار مردم با سیاست محله محوری و حضور شورایاری‌ها در تصمیم گیری‌های شهر صورت عینی پیدا کرده است، در نتیجه مدیریت شهری سیستمی قابل کنترل و انعطاف پذیر است.

به گفته شهردار تهران، امروز تهران در برابر شهرهای هم‌وزن خود در دنیا هم دیده شده و مورد توجه قرار می‌گیرد.

قالیباف همچنین در خصوص تقاطع چندسطحی شیخ فضل الله جناح گفت:این نخستین پلی است که با تکنیک صندوقه‌ای پیش ساخته بتنی در تهران توسط مهندسان و تکنسین‌های بومی ساخته می‌شود و همچنین زودتر از موعد مقرر افتتاح شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها