امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۹:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59826
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۷
تعداد بازدید: 111
محسن پرویز سخنگوی انجمن قلم ایران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره جلسه امروز انجمن قلم و ...

محسن پرویز سخنگوی انجمن قلم ایران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره جلسه امروز انجمن قلم و انتخاب هیئت مدیره اظهار داشت: عصر امروز جلسه مجمع عمومی انجمن قلم ایران برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه دستور کارهای پیش‌بینی شده به ترتیب صورت گرفت، نخست استماع گزارش تصویب ترازنامه انجمن و تأیید بودجه پیش‌بینی شده برای دور بعد بود و موضوع دیگر استماع گزارش بازرسان بود که صورت گرفت و همچنین انتخاب هیئت مدیره و بازرسان جدید در این جلسه انجام شد.

پرویز ادامه داد: برای دور جدید هیئت مدیره و بازرسان رأی‌گیری صورت گرفت از 118 رأی برای هیئت مدیره و 119 رأی بازرسان، به ترتیب آرا این افراد حائز بیشترین رأی شدند؛ آقای محمدرضا سرشار، محسن پرویز، خانم راضیه تجار،‌ آقای کامران پارسی‌نژاد، آقای محمد میرکیانی. این 5 نفر به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره مشخص شدند.

وی افزود: از بین سه نفر آقایان عباس‌علی براتی‌پور، پدرام پاک‌آیین و رضا رسولی که تعداد آرا برابر داشتند و با توجه به اینکه اعضای اصلی هیئت مدیره باید 7 نفر باشند قاعدتاً یکی از این سه نفر باید به علی‌البدل منتقل می‌شد، قرعه‌کشی صورت گرفت و آقای پاک‌آیین به عنوان عضو علی‌البدل مشخص شد.

سخنگوی انجمن قلم ایران ابراز داشت: به این ترتیب و به قید قرعه آقای عباس براتی‌پور و رضا رسولی هم به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره تعیین شدند.

به گفته وی آقایان پاک‌آیین، احمد عربلو و فیروز زنوزی جلالی به عنوان اعضای علی‌البدل هیئت مدیره معرفی شدند.

وی در توضیح بیشتر تصریح کرد: آقای پاک‌آیین به این دلیل که آرا برابر با آقایان رسولی و براتی وجود داشت از این رو به قید قرعه به عنوان عضو علی‌البدل تعیین شد.

این مقام مسئول در خصوص انتخاب بازرسان هم بیان کرد: در این بخش به ترتیب آرا آقای علی‌الله سلیمی، خانم سهیلا عبدالحسینی و آقای سیدعلیرضا سجادپور به عنوان اعضای اصلی بازرسان و منیژه جانقلی و ذبیح‌الله رحمانی به عنوان اعضای علی‌البدل بازرسان انتخاب شدند.

وی اضافه کرد: روال معمول اینگونه است که بعد از انتخاب اعضای هیئت مدیره حدید جلسه‌ای تشکیل می‌دهد که در آن رئیس‌، نایب رئیس، دبیر و خزانه دار انجمن با رای کتبی انتخاب می‌شوند و البته انتخاب سخنگوی انجمن نیز در همین جلسه صورت می‌گیرد.

پرویز در پایان خاطرنشان کرد: هیئت مدیره انجمن قلم سال‌های سال است که روزهای شنبه عصر تشکیل جلسه می‌دهد و قاعدتا تا شنبه دو هفته آینده اولین جلسه هشتمین هیئت مدیره تشکیل خواهد شد و در آن رئیس، نایب رئیس، دبیر و خزانه‌دار انتخاب می‌شوند، اما برای انتخاب سخنگو نیاز به رای گیری کتبی نیست بلکه این فرد با نظر اعضا معرفی می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها