امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59830
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۸
تعداد بازدید: 94
به گزارش فارس، خبرگزاری رویترز به نقل از کاخ سفید اعلام کرد که مقامات آمریکایی بر ادامه تعامل با دولت موقت در مصر تاکید کرده‌اند. این گزارش ...

به گزارش فارس، خبرگزاری رویترز به نقل از کاخ سفید اعلام کرد که مقامات آمریکایی بر ادامه تعامل با دولت موقت در مصر تاکید کرده‌اند.

این گزارش می‌افزاید که واشنگتن بعد از رایزنی با کنگره آمریکا بسته کمک‌های خود به مصر را اعلام خواهد کرد.

این در حالی است که روزنامه دیلی‌تلگراف، به نقل از  یک مقام آمریکایی با اشاره به اینکه واشنگتن قصد دارد کمک‌های نظامی خود به قاهره را کاهش دهد، نوشت: باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا هنوز درباره این مسئله تصمیم نهایی خود را اتخاذ نکرده است.

از سوی دیگر، یک مقام آمریکایی در گفت‌وگو با شبکه خبری سی‌ان‌ان در این باره گفت: مجموعه برخی حوادث نظیر خشونت‌های اخیر به تصمیم آمریکا برای تعلیق کامل کمک‌ها منجر شده است. اما کایتلین هایدن، سخنگوی شورای امنیت کاخ سفید تعلیق کامل کمک‌ها را رد کرد و در بیانیه‌ای اعلام کرد: این گزارش‌ها مبنی بر اینکه ما همه کمک‌های نظامی خود به مصر را قطع می‌کنیم، صحت ندارد. چند روز دیگر، آینده روابط خود در زمینه کمک‌های نظامی با مصر را اعلام می‌کنیم اما همان طور که رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل شفاف بیان کرد، این روابط ادامه می‌یابد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها