امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۸:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59833
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۵
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «پانوراما الشرق الاوسط»، شیخ نعیم قاسم معاون دبیر کل حزب الله تاکید کرد: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «پانوراما الشرق الاوسط»، شیخ نعیم قاسم معاون دبیر کل حزب الله تاکید کرد: گروه 14 مارس با اقدامات خود کشور را با تمام موسساتش تعطیل کرده است.   

معاون دبیر کل حزب الله گفت: گروه 14 مارس در انتظار دستورات کشورهای عربی حوزه خلیج فارس از تشکیل حکومت ممانعت می‌کند و به هر شکلی تلاش می‌کند تا اقدامات خود را به دیگران نسبت بدهند.

وی افزود: همه می‌دانند که درخواست ما حکومت ملی فراگیر و بدون قید و شرط است ولی آنها خواهان دولتی تک حزبی هستند که این خواسته در لبنان قابل اجرا نیست.

شیخ قاسم ادامه داد: 14 مارسی‌ها اگر می‌توانستند، حکومت تک حزبی را پیاده می‌کردند ولی آنها اکثریت پارلمان را تشکیل نمی‌دهند و بدون مشارکت دیگر گروه‌ها نمی‌توانند تصمیم آخر را بگیرند.

شیخ نعیم قاسم خطاب به گروه 14 مارس گفت: به مردم و کشور رحم کنید و دستانتان را برای همکاری در جهت تشکیل حکومت فراگیر و حل مسائل کشور به سوی مردم دراز کنید.

شیخ قاسم گفت: تجربه ثابت کرده است هرگاه که ما در کنار هم باشیم و برای دفع فتنه و تقویت وحدت اسلامی تلاش کنیم دشمنان بسیار ضعیف‌تر از آن هستند که اهداف خود را تحقق ببخشند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها