امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۶:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59835
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۵
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پی تکذیب نقل قول منتشر شده از «علی لاریجانی» رئیس مجلس شورای اسلامی ایران در خبرگزاری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پی تکذیب نقل قول منتشر شده از «علی لاریجانی» رئیس مجلس شورای اسلامی ایران در خبرگزاری آسوشیتدپرس، این خبرگزاری متن خبر خود را اصلاح کرد.

آسوشیتدپرس چند ساعت قبل گزارش داده بود که ایران قصد دارد در مذاکرات هفته آینده در ژنو از اورانیوم 20درصد مازاد بر نیاز خود به عنوان برگ چانه‌زنی استفاده کند.

این خبرگزاری آمریکایی ساعتی پس از انتشار تکذیبیه رئیس مجلس، متن خبر خود را تغییر داد. آسوشیتدپرس در گزارش جدید عبارت «برگ چانه‌زنی» را حذف کرده و نوشته است ممکن است ایران حاضر شود در مذاکرات هفته آینده در مورد «مازاد» اورانیوم بحث کند.در این گزارش، اشاره شده که لاریجانی به زبان فارسی و به واسطه مترجم خود به آسوشیتدپرس گفته است: می‌دانید، ما مقداری مازاد داریم، مقداری که لازم نداریم. اما می‌توانیم در مورد آن بحث‌هایی داشته باشیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی که در حاشیه اجلاس بین‌المجالس صحبت می‌کرد، در مورد اینکه آیا این امر قابل مذاکره است، گفت: در روند مذاکرات، بله، موارد می‌توانند مطرح شوند و آن‌ها می‌توانند در موردش بحث کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها