امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 26
۲۳:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59842
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۵:۰۴
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ساری، داود قاسمیان ظهر امروز در همایش تجلیل از شهروندان قانون‌مند و نمونه‌های ترافیکی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ساری، داود قاسمیان ظهر امروز در همایش تجلیل از شهروندان قانون‌مند و نمونه‌های ترافیکی در سالن سرپرستی بانک ملی استان مازندران، با اشاره به اینکه سالانه حدود 25 هزار کشته در سطح جاده‌های کشور صورت می‌گیرد، گفت: با همکاری همه مردم باید این تعداد کشته در سال جاری کاهش یابد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی مازندران از وجود 9 میلیون موتورسیکلت در سطح خیابان‌های کشور خبر داد و بیان کرد: 30 میلیون گواهینامه‌دار در کشور وجود دارند.

قاسمیان با اشاره به اینکه باید بین مردم و پلیس تعامل و هماهنگی وجود داشته باشد، اظهار داشت: استان مازندران در شش ماه نخست امسال توانست رتبه اول کشور را در زمینه کاهش تلفات جاده‌ای به خود اختصاص دهد.

کاهش20 درصدی تلفات جاده‌ای در مازندران

وی از کاهش 20 درصدی تلفات جاده‌ای در استان مازندران خبر داد و اذعان داشت: پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران به کمک و همکاری مردم این استان توانست در زمینه کاهش تلفات جاده‌ای موفق باشد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی مازندران گفت: استان مازندران در زمینه شهروند نمونه در اجرای صحیح فرهنگ ترافیک در سطح کشور بعد از استان اصفهان رتبه دوم را به خود اختصاص داد.

قاسمیان با بیان اینکه در بعضی از مراتب از شهروندان مازندرانی قانون‌گریزی مشاهده می‌شود، تاکید کرد: با متخلفین و برهم‌زنندگان فرهنگ ترافیکی در سطح استان مازندران به جدیت برخورد می‌شود.

وی بر ایجاد کار گروه فرهنگ ترافیک در سطح استان مازندران تاکید کرد و گفت: باید با برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی از قانون‌گریزی جلوگیری کنیم.

قاسمیان تاکید کرد: باید فرهنگ صحیح ترافیک در سطح استان مازندران ترویج و در بین مردم نهادینه شود.

انتهای‌پیام/86008/صا30/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها