امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۶:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59843
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۰۴
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، صبح امروز 14 نفر از معاونین رئیس قوه قضاییه به شهرستانهای استان آذربایجان غربی عازم شدند. قرار است معاونین و نمایندگان ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، صبح امروز 14 نفر از معاونین رئیس قوه قضاییه به شهرستانهای استان آذربایجان غربی عازم شدند.
قرار است معاونین و نمایندگان رئیس قوه قضاییه در این شهرستانها دیدارهایی با مردم داشته و از نزدیک با مشکلات این شهرستانها آشنا شوند.
بر این اساس حجت الاسلام شفیعی دادستان انتظامی قضات به شهر سلماس، اسماعیلی رئیس سازمان زندان و اقدامات تأمینی و تربیتی ماکو، ذوالقدر معاون راهبردی قوه قضاییه به شهر بوکان، حجت الاسلام منتظری رئیس دیوان عدالت اداریبه میاندوآب میروند.
این در حالی است که حجت الاسلام حصاری معاون قضایی رئیس قوه قضاییه به شاهیندژ، دکتر تویسرکانی رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشوربه پیرانشهر، حجت الاسلام بهرامی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح به چالدران میروند.
همچنین حجت الاسلام صادقی معاون فرهنگی قوه قضاییه به نقده، کهزادی معاون اداری و مالی قوه قضییه مهاباد،نورالله سلطانی رئیس موسسه اموزشی و پژوشی قضا به چایپاره میروند.
همچنین حجت الاسلام شهریاری معاون مرکز آمار و فناوری قوه قضاییه به خوی، حجت الاسلام رازینی معاون حقوقی قوه قضاییه اشنویه، حجت الاسلام احمدی میانجی ریسس شوراهای حل اختلاف کشور به تکاب و جهانگیر مشاور رئیس قوه قضاییه و بازرسی ویژه دستگاه قضایی به پلدشت میروند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها