امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59847
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۱
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، ماموستا عثمان کریمی شامگاه چهارشنبه در همایش مرزبانان و مرزداران استان کردستان در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، ماموستا عثمان کریمی شامگاه چهارشنبه در همایش مرزبانان و مرزداران استان کردستان در سنندج اظهار کرد: وجود امنیت در مرزهای کشور حاصل تلاش و ایثارگری‌های مرزداران و مرزبانانی است که در راستای تامین این امنیت شبانه روز تلاش می‌کنند.

وی افزود: تعامل بسیار خوب مردم با نیروهای مرزبانی بسترهای لازم برای تقویت و ماندگاری امنیت پایدار در این منطقه مرزی را به وجود آورده است.

نماینده مرزداران کردستان تصریح کرد: اگر امروزه مسئولان نظامی و انتظامی و حتی سایر مسئولان نظام از امن بودن این استان سخن به میان می‌آورند نباید فراموش کنند که حفظ و تامین این امنیت حاصل ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان این مرز و بوم است.

کریمی به هرج و مرج و آشوب‌های موجود در کشورهای همسایه اشاره کرد و گفت: ارمغان دموکراسی غرب برای کشورهای منطقه جز بدبختی چیز دیگری نبوده است.

به گفته وی، دموکراسی‌ که جهان غرب به مردم برخی از کشورهایی مانند افغانستان و عراق نوید می‌داد چیزی جز قتل و کشتار و پایمال کردن ارزش‌های انسانی و اخلاقی در این مناطق نبود.

نماینده مرزداران کردستان افزود: در برخی از کشورهای همسایه ما روزانه هزاران بمب منفجر شده و جمع زیادی از زنان و کودکان بی‌گناه قتل عام می‌شوند.

کریمی تصریح کرد: با وجود ناامنی کشورهای همسایه، ایران اسلامی به برکت رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری و ایثار و از خودگذشتگی نیروهای نظامی و انتظامی با ثبات و امنیت کامل قله‌های پیشرفت را یکی پس از دیگری می‌پیماید.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری این همایش در منطقه مرزی کردستان نشان از وجود امنیتی پایدار و خلل‌ناپذیر در جای جای ایران اسلامی است.

نماینده مرزداران کردستان با اشاره به توطئه‌های دشمنان علیه ایران به ویژه تحمیل هشت سال جنگ نابرابر اظهار کرد: پیروزی ملت ایران در جنگ تحمیلی دشمنان و ابرقدرت‌های بزرگ دنیار را که پشت سر امریکا قرار داشتند به عقب راند.

کریمی تصریح کرد: در هشت سال دفاع مقدس بسیاری از کشورهای عربی و غیرعربی تجهیزات و نیروی انسانی خود را در اختیار صدام قرار دادند اما خواست خدا پیروزی سربلندانه ملت ایران در برابر دشمنان بود.

وی خاطرنشان کرد: در دوران هشت سال جنگ تحمیلی ملت ایران با تبعیت از فرامین امام راحل و ایثار و از خودگذشتگی اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک کشور به دست دشمنان بیفتد.

کریمی در ادامه ضمن قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در راستای اجرای طرح حریم مرزی، اظهار کرد:‌ ایجاد بازارچه‌های مرزی نیز اقدامی ارزشمند در راستای جلوگیری از افزایش برخی آسیب‌های اجتماعی شده است.

وی در پایان بر تقویت بیش از پیش بازارچه‌های مرزی تاکید کرد و گفت: این تعداد بازارچه مرزی جوابگوی نیاز مردم نیست و افزایش تعداد آنها در شهرستان مرزی ضروری‌تر احساس می‌شود.
انتهای پیام/79002/ش30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها