امروز : سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 26
۰۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59854
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۶
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «یو اس ای تودی»، یک افسر سابق آمریکایی در «ویرجینیا غربی» آمریکا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «یو اس ای تودی»، یک افسر سابق آمریکایی در «ویرجینیا غربی» آمریکا بعدازظهر چهارشنبه به وقت محلی بیش از 20 گلوله به ساختمان دادگاه فدرال شلیک کرد و سپس به ضرب گلوله کشته شد.

بر اساس این گزارش، یکی از افسران پلیس و یکی از افسران امنیت دادگاه آمریکا این فرد مسلح را بعد از آنکه حدود ساعت 14:45 شروع به تیراندازی کرد، با گلوله کشتند.

«شان شورتفیگر» رئیس پلیس منطقه ویلینگ ضمن اعلام این خبر در یک کنفرانس خبری، هویت عامل مسلح را اعلام نکرد و فقط گفت که این افسر پلیس در سال 2000 از نیروی پلیس بازنشسته شده است.

«اندی مک کنزی» شهردار «ویلینگ» در ویرجینیای غربی گفت که مقامات پلیس به او گفته‌اند که عامل مسلح برای بیش از 20 سال برای آنها کار می‌کرده است.

«ویلیام ایلنفلد» دادستان آمریکایی که در این ساختمان فدرال کار می‌کرد هویت عامل مسلح را فاش کرد و گفت که نام او «توماس پیکارد» بوده است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که دو نفر از نگهبانان امنیتی دادگاه فدرال بر اثر برخورد شیشه‌های خورد شده ناشی از شلیک گلوله با آنها، تحت مداوا قرار گرفتند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که انگیزه عامل مسلح هنوز مشخص نیست اما از سه‌شنبه هفته گذشته که دولت فدرال آمریکا تعطیل شده است، بسیاری از کارکنان وابسته به دولت فدرال در دسته کارمندان غیرضروری قرار گرفتند و به مرخصی اجباری فرستاده شدند.

گرچه کنگره قانونی را تصویب کرد که در حین تعطیلی دولت فدرال نظامیان آمریکایی همچون قبل حقوقشان را دریافت کنند اما بازنشستگان ارتش آمریکا همچون قبل دیگر نمی‌توانند از حقوق به موقع و مزایا بهره‌مند باشند و همین امر می‌تواند انگیزه‌ای برای خشم این افسر بازنشسته ارتش آمریکا باشد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها