امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۳:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59862
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 77
مسعود میرکاظمی وزیر نفت دولت دهم و رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ...

مسعود میرکاظمی وزیر نفت دولت دهم و رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه برخی می‌خواهند تخلفات رخ داده در قرارداد کرسنت را بی‌خاصیت نشان دهند، گفت: درخواستمان از قوه قضائیه این است که موضوع قرارداد کرسنت را به طور جدی پیگیری کند.
وی افزود: ما به عنوان نمایندگان مردم موظفیم با توجه به اطلاعاتی که از وضعیت کرسنت، استات‌‌اویل و توتال داریم موضوع را پیگیری کنیم تا ببینیم قوه قضائیه با این موارد چگونه برخورد خواهد کرد و این مطالبه مردم است و نمی‌شود اجازه داد که این موارد سرد و بی‌خاصیت شود.
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: آنها که به قرارداد کرسنت افتخار می‌کنند باید بیایند و توضیح بدهند. ما می‌گوییم در قرارداد کرسنت فساد بوده و منافع ملی کاملا زیر پا گذاشته شده است و این آقایان باید ادعای خود را ثابت کنند.
میرکاظمی با بیان اینکه مجلس اجازه احیای قرارداد کرسنت را به هیچ نهادی نخواهد داد،‌ گفت: بحث ما درباره قرارداد کرسنت بحث کاملا روشن است و آماده مناظره با مدعیان در این باره هستیم.
وزیر نفت دولت دهم در پایان تاکید کرد که آمادگی دارد درباره قرارداد کرسنت با منتقدان اظهاراتش، مناظره کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها