امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۶:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59865
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۶
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، مسوولان آمریکایی اعلام کردند که دو نفر را از طریق یک دارویی که هنوز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، مسوولان آمریکایی اعلام کردند که دو نفر را از طریق یک دارویی که هنوز مورد تأیید مقامات فدرال قرار نگرفته است، اعدام کردند.

اولین قربانی «مایکل اوول» نام داشت که در ساعت 19:11 چهارشنبه به وقت محلی بعد از تزریق این داروی مورد تأیید قرار نگرفته، جان خود را از دست داد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که اجرای حکم اعدام فرد مذکور به مدت یکساعت به تعویق افتاد تا دیوان عالی آمریکا درخواست تجدیدنظر وی را بررسی کند.

مقامات ایالت تگزاس اعلام کردند که اوول در سن 28 سالگی بعد از دزدی از والدینش برای خریدن مواد مخدر، آنها را به قتل می‌رساند و سپس شیرگاز را باز می‌گذارد تا خانه‌اشان منفجر شود.

در ایالت «آریزونا» نیز «ادوار اسکاد» 71 ساله نیز ساعت 10:12 صبح با تزریق داروی مورد تأیید قرار نگرفته مقامات فدرال اعدام شد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که اسکاد به دلیل قتل یک فرد 74 ساله در سال 1978 به اعدام محکوم شده بود.

اسکاد و اوول هر دو با استفاده از تزریق مرگبار با یک باربیتورات جدید مورد سفارش یک داروخانه که داروهای ترکیبی تولید می‌کند، اعدام شدند.

این در حالی است که سازمان غذا و دارو آمریکا هنوز این دارو را مورد تأیید قرار نداده است.

بر اساس این گزارش، اسکاد و اوول جزء بیست و نهمین و سی امین اعدامی‌هایی محسوب می‌شوند که تاکنون در سال جاری میلادی در آمریکا صورت گرفته است و اولین مورد اعدام در آریزونا و چهاردهمین مورد در تگزاس به حساب می‌آیند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها