امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5987
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۵۰
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری رئیس جمهور و هیئت همراه وی ساعت 12 در میدان شهدا ساری مستقر شدند. دلیل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری رئیس جمهور و هیئت همراه وی ساعت 12 در میدان شهدا ساری مستقر شدند.

دلیل تاخیر در حضور رئیس جمهور استقبال مردم میاندرود از رئیس جمهور اعلام شد.

نماینده ولی فقیه در استان مازندارن به دلیل بیماری قلبی نتوانست به استقبال رئیس جمهور برود که احمدی‌نژاد اعلام کرد برای عیادت آیت‌الله طبرسی به منزلش می‌رود.

استاندار مازندران پس از استقرار رئیس جمهور و هیئت همراه در جایگاه به رئیس جمهور خوش آمد گفت و با وجود چندین بلندگو  سعی می‌کرد با تمام وجود فریاد بزند.

مردم که به دلیل طولانی شدن حضور رئیس جمهور در جایگاه خسته شده بودند به دنبال سایه‌بانی برای نشستن بر روی زمین بودند.

نوشتن نامه به رئیس جمهور مثل سفرهای قبلی نیز توسط مردم ادامه داشت و حتی با وجود اتمام سخنرانی رئیس جمهور مردم به دنبال کاغذ و قلم برای نوشتن نامه بودند.

با تاکید رئیس جمهور بر ادامه کار دولت تا روز پایانی اشتیاق برای نوشتن نامه در بین مردم بیشتر شد.

پرچم گردانی رئیس جمهور همنوایی با سرود «ای ایران» پس از سخنرانی رئیس جمهور باعث شده بود که مردم پس از اتمام سخنرانی همچنان در میدان شهدا حضور داشته باشند.

پرچم ایران در پایان سخنرانی رئیس جمهور توسط یکی از برگزار کنندگان در اختیار رحیم مشایی، سیدحسن موسوی، استاندار مازندران و الهام قرار گرفت، تا مانند چند سفر گذشته عکس یادگاری گرفته شود.

سرگردانی برای تحویل نامه به مسئولان همچنان ادامه داشت.

برخی از داوطلبان شورای شهر ساری از فرصت حضور مردم در میدان شهدا برای توزیع پوستر و کارت‌های تبلیغاتی خویش اقدام کرده بودند.

حرکت‌های رحیم مشایی زیر نظر دقیق عکاسان و دوربین به دستان قرار داشت.
انتهای پیام/86004/ح20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها