امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۴:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59910
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم «بشارام» با آن که با فروشی 49 کروری صدرنشین جدول گیشه نمایش سینماهای کشور شد، ولی اهل فن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم «بشارام» با آن که با فروشی 49 کروری صدرنشین جدول گیشه نمایش سینماهای کشور شد، ولی اهل فن پیش‌بینی فروش بالاتری برای آن می‌کردند.

اهل فن می‌گویند «بشارام» با هزینه تولید 78 کروری تهیه شده و بعید به نظر می‌رسد بتواند در زمان اکران عمومی خود، به این رقم فروش دست پیدا کند.

«بشارام» یک کمدی رومانتیک است که توسط آبیناو کاشیاپ کارگردانی شده و به جز پالاوی شردا، پدر و مادر خود رانبیر کاپور هم در آن بازی دارند.
ریشی کاپور و نیتو سینگ والدین این بازیگر که از چهره‌های سرشناس سینمای بالیوود در دو دهه 70 و 80 میلادی هستند، نقش‌های مهمی در بشارام دارند.

رانبیر کاپور در این فیلم در نقش جوانی به نام بابلی بازی می‌کند. او در یتیم‌خانه‌ای در دهلی زندگی می‌کند و در حرفه خرید و فروش ماشین است.

بابلی که برای گذران زندگی حتی دست به سرقت ماشین می‌زند، نمی‌داند کاری که انجام می‌دهد درست است یا غلط، ولی بزودی او با این کار خود قلب نامزدش تارا را می‌شکند و تحت تعقیب پلیس سخت گیر محلی (با بازی ریشی کاپور) قرار می‌گیرد.

آبیناو کاشیاب کارگردان فیلم در سال 2010 اولین فیلم سینمایی خود «دابانگ» را با بازی سلمان خان کارگردانی کرد. این فیلم فروش بالایی در جدول گیشه نمایش سینماهای هند داشت.
به همین دلیل، اهل فن و تحلیل‌گران اقتصادی سینما پیش‌بینی می کردند دومین ساخته سینمایی او که رانبیر کاپور را در نقش اصلی دارد، باید موفقیتی در حد اولین کار سینمایی‌اش کسب کند.

به نوشته سایت اینترنتی ایندیا اف ام، تلفیق نام کاپور و کاشیاپ باعث شد تا رسانه‌های گروهی بگویند «بشارام» توانایی شکستن رکوردهای تازه را در جدول گیشه نمایش سینماهای هند دارد.

فیلم قبلی کاپور «این جوانی دیوانگی است» حدود 186 کرور در جدول گیشه نمایش سینماهای هند فروش کرد و با این رقم فروش کلان، لقب چهارمین فیلم پرفروش کل تاریخ سینمای هند را از آن خود کرد.

به گزارش فارس، هفته قبل «شوخی بزرگ» با بازی ویویک اوبروی و ریتیش دشموک موفق شد در هفته سوم نمایش عمومی خود، صدرنشین جدول گیشه نمایش سینماهای هند شود. این فیلم این هفته در ردیف دوم جدول نشست و فروش کلی خود را به 100 کرور رساند.

این در حالی بود که فیلم جدید هندی «هشدار» با بازی چند بازیگر جوان، نتوانست موفقیتی در جدول گیشه نمایش سینماهای هند کسب کند. این فیلم ردیف سوم جدول را به خود اختصاص داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها