امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۸:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59928
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا باهنر نایب‌رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در اجلاس سراسری این ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا باهنر نایب‌رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در اجلاس سراسری این جبهه در جلسه پرسش و پاسخ با نمایندگان استانی با بیان اینکه مجلس به دنبال درگیری و ایجاد چالش با دولت نیست، گفت: برخی دوستان می‌گویند چرا مجلس به انتصاب وزرایی که نتوانستند از نمایندگان مردم رأی اعتماد بگیرند و در سمت‌های دیگر منصوب شدند اعتراض نکرد و واکنشی از خود نشان نداد، در حالیکه مجلس به دنبال تعامل و هماهنگی با دولت است و نمی‌خواهد از ابتدا به دنبال درگیری و چالش باشد.

نایب‌رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در پاسخ به این سؤال که چرا مجلس پیگیر وعده‌های اقتصادی دولت در ایام انتخابات ریاست‌جمهوری نیست، اظهار داشت: راه حل مشکلات اقتصادی امر و نهی نیست که مجلس خطاب به دولت بگوید ظرف یک ماه باید مشکلات اقتصادی برطرف شود.

باهنر ادامه داد: برای حل معضلات اقتصادی جامعه صدها پارامتر باید کنترل شود و از سوی دیگر نیز مراقب بود که لحاظ نمودن این معیارها به ضرر مردم نیز نباشد.

وی در این جلسه پرسش و پاسخ با اشاره به مذاکرات صورت گرفته بین ایران و آمریکا در نیویورک خاطرنشان کرد: زبان دیپلماسی زبان متفاوتی است و صرفاً نباید با اخم و یا لبخند کامل سخن گفت در حالیکه در این زبان گاهی نیاز است با دشمن با روی خوش صحبت کرد و گاهی نیز باید از موضع اقتدار و با اخم سخن گفت.

نایب‌رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در پاسخ به یک انتقاد که چرا روحانی و ظریف در نیویورک موضع روشنی در قبال موضوع هلوکاست نگرفتند، یادآور شد: به نظر بنده روحانی در نیویورک با بیان تاریخ و اشاره به جنایت‌های صورت گرفته در زمان هیتلر به این موضوع اشاره غیرمستقیم کرد اما نامی از هلوکاست نبرد که این نیز یکی از روش‌های تغییر رویکرد در زبان دیپلماسی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها