امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۳:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59945
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 54
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیرکشور طی سخنانی در ...

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیرکشور طی سخنانی در دیدار با اساتید دانشگاه‌های صنعتی شریف، شهید بهشتی و تهران، با اشاره به حوزه‌های فراوان، کارکرد فراگیر و فعالیت‌های وزارت کشور، اظهارداشت: با توجه به رویکردهای دولت و وزارت کشور نیاز به نگاه جامع و علمی به برنامه‌ها و سیاست‌ها وجود دارد.

وی از اعمال حاکمیت در مناطق و اجرای سیاست‌های عمومی دولت در سراسر کشور به عنوان دو وظیفه اصلی وزارت کشور نام برد و گفت: همکاری و همراهی دانشگاه‌ها و مجامع علمی موجب کارآمدی و مؤثرتر شدن اهداف نظام و دولت می‌شود.

وزیر کشور با تأکید بر اینکه در حوزه‌های مختلف و کارکرد وزارت کشور نیاز به توسعه افق جدید و متنوع‌تر برای خدمت‌رسانی بهتر به مردم وجود دارد، گفت: با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری و سندهای چشم انداز، بهره‌مندی از سند راهبردی در وزارت کشور برای هموارتر شدن مسیر پیشرفت ضروری است.

رحمانی فضلی مباحث اجتماعی، عمرانی، اقتصادی، سیاسی و امنیتی را در حوزه وزارت کشور مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: باید ارتباط و نگاه را ساختاری کنیم و با ایجاد یک رابطه منطقی و کارآمد بین دانشگاه‌ها و وزارت کشور، از تمامی ظرفیت‌های دانشگاهی، اساتید و دانشجوها استفاده کنیم.

همچنین در این نشست صمیمی، اساتید دانشگاه‌های تهران، شهید بهشتی و صنعتی شریف در سخنانی خواستار استفاده وزارت کشور و استانداری‌ها از پشتوانه عملی و پژوهشی دانشگاه‌ها شدند و آمادگی کامل خود را برای همراهی و همکاری با دولت برای پیشبرد اهداف نظام و دولت اعلام کردند.
انتهای پیام /
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها