امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۹:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59948
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 62
بهروز نعیمی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره ...

بهروز نعیمی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره برخی فشارها در راستای تغییر و معرفی استانداران جدید گفت:‌ ما 31 استان داریم و در واقع قرار است در این جریان رئیس دولت هر استان انتخاب شود و به همین دلیل باید به دولت فرصت داد و عجله نکرد.
عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت، با بیان اینکه استانداران فعلی نیز از نیروهای انقلاب و نظام هستند، تصریح کرد: البته ممکن است دولتی به صورت طبیعی نتواند با برخی افراد کار کند؛ ولی این دلیل نمی‌شود که به دولت برای تغییر هرچه سریعتر استانداران فشار بیاوریم.
نعمتی با تاکید بر اینکه باید به دولت برای انتخاب استانداران جدید فرصت داد، اظهار داشت: به عقیده من روال پیش رو طبیعی بوده و نمی‌شود استانداران را با عجله و بدون تدبیر انتخاب کرد و در مجموع این کار را منفی می‌داند.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس با اشاره به موضوع انتخاب استانداران از سوی دولت اضافه کرد: به صورت طبیعی هر فردی که از سوی آقای روحانی انتخاب شود عده‌ای موافق و عده‌ای مخالف دارد ولی در مجموع تیم دولت باید بتواند با این فرد کار کند.
وی استاندارانی که تاکنون انتخاب شده‌اند را افراد مطلوبی دانست و افزود: من برخی از این افراد نظیر استاندار تهران را می‌شناسم و وی را فردی اهل کار و قابل احترام می‌دانم.
نعمتی استانداران انتخاب شده از سوی دولت را اهل تعامل خواند و تاکید کرد: دولت یک شاکله است و قرار نیست با تغییر یک دولت همه نیروها عوض شوند یا اینکه هیچ نیرویی تغییر نکند.
عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با بیان اینکه شاید آقای روحانی به این نتیجه برسد که با یک استاندار یک سال کار کند خاطرنشان کرد: کسی نباید برای تغییر استانداران فشار بیاورد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها