امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5996
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۹
تعداد بازدید: 129
محمد حسین آزادبخت سخنگوی جبهه پیشگامان خدمت (نزدیک به منوچهر متکی) در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشخص ...

محمد حسین آزادبخت سخنگوی جبهه پیشگامان خدمت (نزدیک به منوچهر متکی) در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشخص شدن تقریبی گزینه نهایی ائتلاف 5گانه خبر داد و اظهار داشت: صبح امروز جلسه‌ای بین 5 نامزد ائتلاف اکثریت اصولگرایان تشکیل شد و نظرسنجی‌های صورت گرفته از سوی نهادهای مختلف مورد بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه به دلیل برخی ملاحظات بررسی خروجی واحد به جلسه بعداز ظهر موکول شد،‌ ادامه داد: در جلسه عصر، 5 نامزد ائتلاف با حضور اعضای جامعه روحانیت مبارز، نشست 2 ساعته‌ای برگزار کردند که از برآیند این جلسات خروجی ائتلاف 5گانه تقریباً مشخص شده است و ادامه مباحث در این زمینه به جلسه صبح فردا موکول شد.

سخنگوی جبهه پیشگامان خدمت با تاکید بر لزوم پرهیز اطرافیان نامزدها از اعلام مواضعی خارج از توافقات صورت گرفته در ائتلاف گفت: با سابقه روشنی که اعضای ائتلاف دارند، این موضوع برای افکار عمومی قابل پذیرش نیست.

وی در پایان افزود: با توجه به اینکه آقای آل‌اسحاق پیش از این پای‌بندی خود را به خروجی واحد ائتلاف اعلام کرده بود، اطرافیان وی از اظهاراتی که به جایگاه وی لطمه می‌زند پرهیز کنند چراکه خود وی نیز راضی به چنین کاری نیست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار