امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 59960
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۸
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس کلاس‌های و دوره‌های آموزشی پاییزه حرم مطهر «امام‌رضا(ع)» که توسط ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس کلاس‌های و دوره‌های آموزشی پاییزه حرم مطهر «امام‌رضا(ع)» که توسط دارالقرآن آستان قدس رضوی برگزار می‌شود آغاز شد.

بنا بر این گزارش این کلاس‌ها ویژه زائران و مجاوران حرم مطهر امام‌رضا(ع) برگزار و طی آن کلاس‌های پاییزه ویژه مجاوران با مشارکت یکصد مسجد و حسینیه در سطح شهر مشهد برگزار می‌شود که 7400 نفر برای حضور در این کلاس‌ها نام‌نویسی کرده‌اند.

کارگاه‌های ویژه زائران حرم برنامه دیگر دارالقرآن حرم رضوی است که طی آن علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به دارالقرآن آستان برای نام‌نویسی اقدام کنند.

کارگاه‌های تصحیح قرائت نماز، روخوانی و روانخوانی، تدبر در قرآن، پاسخگویی به پرسش‌های قرآنی و حدیث از جمله برنامه‌های ویژه زائران است که همه روزه از ساعت 8 صبح تا 20 در دارالقرآن حرم رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش فارس همزمان با برگزاری کلاس‌ها کتاب آموزش رو‌خوانی و روانخوانی نوشته حجت‌الاسلام مهدی یعقوبی چاپ و در همه مراکز منتخب توزیع شد.

این کتاب مطابق با رسم‌الخط عربی در 5 هزار نسخه توسط اداره کل قرآن آستان قدس رضوی به چاپ رسیده است، همچنین کارگاه توجیهی مربیان مراکز منتخب، با حضور مؤلف کتاب و 200 نفر از مربیان هفته گذشته در مشهد برگزار شد.

انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها